Toy
Το Panda με παγιέτες είναι επηρεασμένο από τη νέα τάση στην Ευρώπη και τον κόσμο γενικότερα. Είναι κατασκευασμένο από πούλιες διπλής όψης. Με μια κίνηση του χεριού από κάτω προς τα πάνω, οι πούλιες αντιστρέφονται και το πάντα αλλάζει χρώμα. Εξαιρετικά επίκαιρο και ενδιαφέρον. Τα παιδιά λατρεύουν τη λάμψη και το ατελείωτο παιχνίδι με τις πούλιες.
- Συμμορφώνεται με την ευρωπαϊκή οδηγία 2009/48/ΕΚ.
- Σύνθεση: ύφασμα, υλικό πλήρωσης και βαφές ακίνδυνες για την υγεία.
- Συνιστάται για παιδιά άνω των 3 ετών λόγω των μικρών μερών.
- Μπορεί να καθαριστεί μόνο με υγρό πανί και υποαλλεργικά απορρυπαντικά.